53892

TU-46

Išbandyk savo jėgas lakūno kailyje. Žaidime tau bus patikėtas legendinis TU-46 keleivinis lėktuvas, kuriuo turėsi sėkmingai skraidyti. Tai nebus taip paprasta, tad nenustebk, jei iš pirmo karto nepavyks. Pakilimas pradedamas nuo variklio užvedimo (spausk I klavišą). Tuomet rodyklių klavišais pradėk greitėti. Pasiekęs reikiamą greitį, lėktuvas atsiplėš nuo žemės. Kilk aukštyn pusiausvyrą palaikydamas rodyklių klavišais. G klavišu suskleisk važiuoklę, o pasiekęs reikiamą aukštį, F klavišu nustatyk sparnų padėtį į normalią. Viršuje matysi prietaisų skydą ir navigatorių, kuriame stebėk aukštį ir atstumą iki nusileidimo oro uosto. Stenkis skristi aukštai, kad netikėtai užgesus varikliui, spėtum jį vėl užvesti. Ilguose skrydžiuose gali įjungti pagreitintą autopilotą klavišu Z, tačiau naudokis juo atsargiai. Stenkis neperkaitinti variklio (stebėk parametrus prietaisų skydelyje). Artėdamas prie nusileidimo oro uosto, pradėk leistis. Nustatyk sparnų padėtį į leidimosi arba normalią, vėliau išskleisk važiuoklę. Svarbu, kad tūpiant lėktuvo nosis būtų aukščiau už galą. Jeigu kuriuo nors skrydžio metu kiltų gaisras, spausk E, kad įsijungtų gesinimo sistema.

Žaista: 2619

"Prime World"

Pristatome populiarų pasaulyje naują fantastinį MOBA/RPG žaidimą "Prime World"! Išsirink savo mėgstamiausius herojus, tobulink jų talentus ir įveik priešo pilį. Žaisk su kaimynais iš kitų šalių ir garsink Lietuvos vardą!

"Riterių karai"

Registruokis į naują 4 "Riterių karų" pasaulio raundą ir sukurk pačią galingiausią imperiją! Geriausieji bus apdovanoti kalvio Dominyko nukaltais prizais!

Žaidimų apžvalgos
Žaidimai visiems

"smeet"

Sukurk savo virtualų 3D pasaulį ir tyrinėk kitų! Sukurk savo veikėjui unikalų stilių. Susipažink, bendrauk, draugauk ir net įsimylėk!

"Nanoferma"

Vystyk savo fantastišką fermą, įrenk mokslinę laboratoriją ir išrask tokius augalus, kokių pasaulis dar neregėjo!

"Tropikai"

Išlikimo žaidimas tropinėje saloje. Rink resursus, statyk pastatus, augink maistą ir kariauk su piratais!

"Okeanija"

Įsikurk negyvenamoje saloje, atlik įvairias užduotis, patirk gausybę nuotykių, įmink salos paslaptis ir tapk salos gubernatoriumi!

"Zerojus"

Tinkamai apsiginkluok ir įvykdyk visą savo herojiškų darbų sąrašą! Tobulink savo supergalias! Kovok dvikovose ir įveik piktadarius!

Siūlome vaikinams

"Riterių karai"

Pasirink vieną iš 12 tautų, vystyk savo pilį, suburk galingą kariuomenę ir sukurk savo strategiją, kuri padėtų įveikti visus priešus!

"Fragoria"

Susikurk veikėją ir pasinerk į fantastinį nuotykių kupiną pasaulį, kuris nuolat plečiasi siūlydamas naujus daiktus ir neįtikėtinus lobius. Čia dažnai atsiranda naujų užduočių ir žemių, kurios laukia, kol jas ištyrinėsi.

"Mafijos karai"

Tavęs laukia net 200 žaidimo lygių, ginklai, šunys ir automobiliai, ypatingos užduotys, treniruotės ir kovų klubas!

Siūlome merginoms

"Superpanelė"

Sukurk nepakartojamą įvaizdį, rask tobulą vaikiną, dalyvauk dvikovose, įstok į Panelių klubą ir užkopk ant mados podiumo!

Temos paieška

Paskutinės paieškos
Skelbimo paieška

Paskutinės paieškos
Muzikos paieška

Paskutinės paieškos
Informacijos paieška

Paskutinės paieškos