Neatsigręžk!

Šioje šaudyklėje turėsi išgelbėti pasaulį nuo jį okupavusių kubų. Žuvę kubai išmes pinigų, kuriuos galėsi išleisti naujų ginklų ar amunicijos pirkimui. Ginklų nusipirkti gali bet kuriuo žaidimo momentu paspaudęs klavišą ESC. Judėsi klavišų W, A, S, D pagalba. Šaudysi ir taikysies pelės pagalba. Pašoksi klavišu "Space", ginklą užsitaisysi klavišu R, pinigus ir ginklus paimsi klavišo TAB pagalba.

Žaista: 35

"Nemexia"

Naujas iššūkis tau! Kviečiame registruotis į naują 2 "Nemexia" visatos raundą ir parodyti, kas yra geriausias visoje Visatoje!

"Riterių karai"

Kviečiame prisiminti ir išbandyti klasikinę "Riterių karų" versiją! Tik čia rasi mūšio liekanų apieškojimo žygius, darbininkus kalvėje ir kasykloje!

"Superpanelė"

"Superpanelė. Mados arena" švenčia 5-ąjį gimtadienį! Dėkojame, kad esi kartu,ir kviečiame į ”Gimtadienio vakarėlį”! Laimėk nepakartojamų dovanų!

"Mafijos karai"

Tavęs laukia negailestingi gaujų karai, nes šiame mieste varžysis galingiausi bosai dėl „Nuožmaus lyderio“ vardo! Sužinok, kaip atrodo gangsterio kasdienybė!

Žaidimų apžvalgos
Žaidimai visiems

"smeet"

Sukurk savo virtualų 3D pasaulį ir tyrinėk kitų! Sukurk savo veikėjui unikalų stilių. Susipažink, bendrauk, draugauk ir net įsimylėk!

"Nanoferma"

Vystyk savo fantastišką fermą, įrenk mokslinę laboratoriją ir išrask tokius augalus, kokių pasaulis dar neregėjo!

"Okeanija"

Įsikurk negyvenamoje saloje, atlik įvairias užduotis, patirk gausybę nuotykių, įmink salos paslaptis ir tapk salos gubernatoriumi!

"Zerojus"

Tinkamai apsiginkluok ir įvykdyk visą savo herojiškų darbų sąrašą! Tobulink savo supergalias! Kovok dvikovose ir įveik piktadarius!

Siūlome vaikinams

"Riterių karai"

Pasirink vieną iš 12 tautų, vystyk savo pilį, suburk galingą kariuomenę ir sukurk savo strategiją, kuri padėtų įveikti visus priešus!

"Fragoria"

Susikurk veikėją ir pasinerk į fantastinį nuotykių kupiną pasaulį, kuris nuolat plečiasi siūlydamas naujus daiktus ir neįtikėtinus lobius. Čia dažnai atsiranda naujų užduočių ir žemių, kurios laukia, kol jas ištyrinėsi.

"Mafijos karai"

Tavęs laukia net 200 žaidimo lygių, ginklai, šunys ir automobiliai, ypatingos užduotys, treniruotės ir kovų klubas!

"Ragewar"

Išplėsk mažą gyvenvietę į didingą metropolį, suburk galingą kariuomenę, keliauk per amžius ir susivienyk su kitais žaidėjais, kad sukurtumėte kartu stipriausią karalystę! Tavo karo taktikos įgūdžius išbandys žiaurūs barbarai bei žaidėjai iš viso pasaulio.

Siūlome merginoms

"Superpanelė"

Sukurk nepakartojamą įvaizdį, rask tobulą vaikiną, dalyvauk dvikovose, įstok į Panelių klubą ir užkopk ant mados podiumo!

Temos paieška

Paskutinės paieškos
Skelbimo paieška

Paskutinės paieškos
Informacijos paieška

Paskutinės paieškos