Žaidimai visiems
Siūlome vaikinams
Siūlome merginoms
Žaidimų apžvalgos
Įvertink:
Patinka Nepatinka

Vertinti žaidimus gali tik registruoti "Draugas.lt" lankytojai.

Jei esi užsiregistravęs, prisijunk užpildęs laukelius viršuje, jei ne, registruokis.

Žaista: 623
Žaidimo nuoroda:

TU-46

Išbandyk savo jėgas lakūno kailyje. Žaidime tau bus patikėtas legendinis TU-46 keleivinis lėktuvas, kuriuo turėsi sėkmingai skraidyti. Tai nebus taip paprasta, tad nenustebk, jei iš pirmo karto nepavyks.
Pakilimas pradedamas nuo variklio užvedimo (spausk I klavišą). Tuomet rodyklių klavišais pradėk greitėti. Pasiekęs reikiamą greitį, lėktuvas atsiplėš nuo žemės. Kilk aukštyn pusiausvyrą palaikydamas rodyklių klavišais. G klavišu suskleisk važiuoklę, o pasiekęs reikiamą aukštį, F klavišu nustatyk sparnų padėtį į normalią.
Viršuje matysi prietaisų skydą ir navigatorių, kuriame stebėk aukštį ir atstumą iki nusileidimo oro uosto. Stenkis skristi aukštai, kad netikėtai užgesus varikliui, spėtum jį vėl užvesti. Ilguose skrydžiuose gali įjungti pagreitintą autopilotą klavišu Z, tačiau naudokis juo atsargiai. Stenkis neperkaitinti variklio (stebėk parametrus prietaisų skydelyje).
Artėdamas prie nusileidimo oro uosto, pradėk leistis. Nustatyk sparnų padėtį į leidimosi arba normalią, vėliau išskleisk važiuoklę. Svarbu, kad tūpiant lėktuvo nosis būtų aukščiau už galą. Jeigu kuriuo nors skrydžio metu kiltų gaisras, spausk E, kad įsijungtų gesinimo sistema.

Raktažodžiai

lėktuvas, pilotavimas

Temos paieška

Paskutinės paieškos
Skelbimo paieška

Paskutinės paieškos
Informacijos paieška

Paskutinės paieškos