Žaidimai visiems
Siūlome vaikinams
Siūlome merginoms
Žaidimų apžvalgos
Žaidimų apžvalgos

Žaidimo "Superpanelė" apžvalga - vienos panelės istorija

Žaidimas "Superpanelė", tai žaidimas tikroms panelėms. Jame susikursite tobulos išvaizdos panelę, spintos lūš nuo drabužių, o namai tviskės prabanga, puikuositės ant žurnalų viršelių, jums pavydės kitos panelės ir merks akį vaikinai.

Virtualaus pasaulio žaidimo "Smeet" apžvalga

Smeet – tai virtualus pasaulis, kuriame žaidėjai gali apgyvendinti savo antrąjį AŠ. Čia susikuriate savo personažą, jo veidą, šukuoseną, rūbus ir dar galybę įvairių detalių, kurios bus prieinamos kiekvienam norinčiam.

Žaidimo tikriems herojams "Zerojus" apžvalga

Visi būdami vaikais svajojome būti didvyriais. Į klausimą, kuo būsime užaugę, dauguma atsakydavome - policininkais, gaisrininkais ar astronautais. Bet tikrai turėdavome ir slaptesnių troškimų. Juk giliai viduje vylėmės, kad vieną dieną mums įkąs radioaktyvus voras ar atsiskleis kokia nors super slapta savybė. Šiandien pristatysime tokį žaidimą, kuriame visos slaptos svajonės bus įgyvendintos. Tapsime Zerojais.

Viduramžių strategijos "Riterių karai" apžvalga

"Riterių karai" yra konkurencinis strateginis žaidimas, kuriame išlaikytas puikus balansas tarp įstabaus viduramžių pasaulio ir žūtbūtinių kovų. Statyk pastatus, apmokyk karius, prekiauk su kitais žaidėjais ar kovok dėl naujų teritorijų. Tai naršyklinis žaidimas, kuriame susidursi su tūkstančiais kitų žaidėjų. "Riterių karuose" net labiausiai nepatyręs žaidėjas turi galimybę tapti tikru kariu. Kiekvienas gali tobulėti žaisdamas raundą vis iš pradžių, o tapę raundo čempionais yra apdovanojami. Pasirink vieną iš 12 tautų, sukurk imperiją, suburk kariuomenę ir sunaikink savo priešus! Dalyvauk legendiniame kare ir tavo vardas bus įrašytas į istoriją!

Viduramžių RPG žaidimo "Fragoria" apžvalga

Patinka fantazijų pasaulis? Šiame žaidime rasi viską, nuo prisijaukintų drakonų ir pragaro gyvūnų iki užduotis duodančių didvyrių bei raganų. Čia susirasi naujų draugų, su kuriais leisiesi į nuolat papildomą ir nuotykių kupiną pasaulį!

Gangsterių žaidimo "Mafijos karai" apžvalga

Greičiausiai ne vienas esate žiūrėję tokias legendas kaip Krikštatėvis ar Sopranai kuriuose ir supranti, kad nusikaltėlių pasaulis yra kur kas sudėtingesnis, nei kad būtų galima pamanyti iš karto. Galios pasiskirstymas, pinigų plovimas, gaujų karai ir žinoma tapimas labiausiai gerbiamu žmogumi kriminaliniame pasaulyje. Kai vien pažvelgus į tokį asmenį nejučia pereini į kitą gatvės pusę. Bet slapta norėtųsi tai patirti savu kailiu. Žinoma realus pasaulis yra kur kas sudėtingesnis ir mes skiriame gerą nuo blogo. Tad į pagalbą skuba skaitmeninės pramogos. Pajuskite tikrą mafijozo kasdienybės skonį žaidime "Mafijos karai".

Temos paieška

Paskutinės paieškos
Skelbimo paieška

Paskutinės paieškos
Informacijos paieška

Paskutinės paieškos